سیستم اپیت یک اپلیکیشن ساز اتوماتیکمیباشد که در بهمن ماه سال 1395 با هدف تسهیل فرآیند برنامه سازی برای موبایل و تبلت و با شعار “اپلیکیشن ساز بدون محدودیت” راه اندازی گردید.

به کمک App8 می توانید بدون دانش برنامه نویسی موبایل، اپ هایی با ظاهر حرفه ای و امکانات متعدد بسازید و این فرایند به صورت wizard مرحله به مرحله شما را تا تولید  اپ هدایت می نماید.

در کلیه امکانات و المان های طراحی نمای کاربری سایت تلاش شده تا واسط کاربری ساده و در عین حال کاربردی را پیاده سازی نمائیم.

مجموعه ویژگیهای تعبیه شده در سایت مهمترین و ضروری ترین فیچرها و امکانات اپ های موبایل را پوشش می دهد و با معیار پاسخگویی به نیازمندی های عمومی و ویژگی های کلیدی مورد نیاز در اپ های قابل استفاده در موبایل ها و تبلت ها ایجاد گردیده اند. این ویژگیها توسط تیم اپیت در ویرایش های بعدی سایت بر اساس نیازمندی های مطرح شده از سوی کاربران، به مرور کامل تر خواهند گردید.  

در این سایت امکان ساخت اپ ها به صورت رایگان برای همگان میسر است و تنها لازم است تا کاربر در سایت ثبت نام کند تا امکان ساخت برنامه برای وی میسر گردد. تمامی اپ های ساخته شده در صورت تمایل سازنده برنامه و تائید مدیر سایت در بخش گالری سایت قرار داده خواهند شد تا امکان مشاهده و دانلود آن ها توسط دیگر بازدید کنندگان سایت هم وجود داشته باشد .

اپ های رایگان قرار داده شده در گالری برنامه ها از نوع اپ های آنلاین میباشند ، به این نحو که جهت اجرا بر روی دستگاههای موبایل و تبلت نیازمند دسترسی به اینترنت میباشند. این در حالیست که در صورت تمایل کاربران سایت به در اختیار داشتن نسخه Native برنامه این امکان با پرداخت تعرفه مربوطه در بازه زمانی مورد توافق وجود خواهد داشت .

با تشکر

مدیریت سایت